+48 692 451 823, info@trzykroki.pl

Anna Wiśniewska - opinie

Anna Wiśniewska - opinie

„Do pani Ani trafiliśmy z polecenia innej osoby i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Mimo panującej pandemii od początku bez problemu udało nam się nawiązać bardzo dobry kontakt. Trzy miesięczna sesja pomogła rozwiązać wiele niezrozumiałych dla nas kwestii i odmieniła naszą rodzinę. Pomoc jaką otrzymaliśmy okazała nieoceniona. Pani Aniu dziękujemy za włożone przez panią serce i szczerze polecamy każdemu pani usługi”.

Aleksandra

„Droga Aniu. Dzięki Twojej terapii mój syn poczuł się pewniej samego siebie, swojej wartości. Umie rozróżnić dobre i mądre zachowanie kolegów od tych złych których się bał, i najważniejsze zrezygnował z nich i ma wielu innych fajnych kumpli. Cieszę się że otworzył się na Ciebie i mówi co jest nie tak. Ja Ci dziękuję że dałaś mi poczucie spokoju, sposobów do porozumienia się z synem. Mnie mówi to co chce, ale jak go uproszę aby się otworzył, to coś powie. Uczę się nie wpadać w złość, aczkolwiek nie jest to łatwe , czasami przegrywam. Mam lepszy kontakt z synem, byliśmy na wycieczce rowerowej i trochę więcej spędzamy ze sobą czas. Wolałabym trochę więcej z nim czasu spędzać, ale z kolegami nie wygram. ;] Raz jeszcze dziękujemy Ci za pomoc i że jesteś z nami”.

Małgorzata

„Z całego serca polecam Panią Anię. Wspaniała, ciepła osoba, z ogromną wiedzą i zaangażowaniem w swoją pracę, przyjmująca małych i dużych pacjentów. Miałam przyjemność skorzystać z wiedzy i pomocy Pani Ani podczas wspólnej wizyty z moją nastoletnią córką. Córka przechodziła ciężki okres w swoim życiu: bunt nastolatki, trwający rozwód rodziców i pojawienie się nowego partnera mamy. To wszystko sprawiło, że obie potrzebowałyśmy profesjonalnej pomocy fachowca z dziedziny psychologii dziecięcej. Wówczas zdecydowałam się na wizytę u Pani Ani. Już po pierwszej wizycie u Pani Ani widać było efekty, usunięcie narastającego napięcia między nami oraz negatywny stosunek córki do wszystkich dookoła został wygaszony. Córka sama później prosiła mnie o umówienie jej na kolejną wizytę. Uważam, że wybór psychologa był bardzo trafną decyzją. A z perspektywy czasu, obie jesteśmy bardzo zadowolone z efektów przeprowadzonych spotkań”.

Małgosia

„Rozmowy z Tobą dobrze mi robią Masz naprawdę super psychologiczno - pedagogiczne podejście. Pomogłaś mi kiedy najbardziej tego potrzebowałam, odnaleźć siebie sama i polubić na nowo. Pamiętam moja pierwsza wizytę u Ciebie i dużo się od tamtego czasu zmieniło. Stałaś się moja terapeutka, osoba której mogę się zwierzyć i do której mam zaufanie. Dziękuje Ci za wszystko”.

Anita

„Nasza Pani Ania to bardzo profesjonalny psycholog. Jest miłą i kompetentną osobą znajdującą się na właściwym miejscu. Trafnie stawia diagnozę. Dzięki jej pracy widzimy u Roberta światełko w tunelu. Z czystym sumieniem możemy polecić ją głównie za jej terapię prowadzoną; poprzez zabawę dziecko nawet nie odczuło, że jest badane i diagnozowane. Bardzo konkretna precyzyjna terapia prowadzona poprzez zabawę. Reasumując pełna profeska”

Małgosia